Приказани сви од укупно 5 резултата

Вера – мелем за хемороиде – Басор

12,20 KM
Вера - мелем за хемороиде: ланолин маст, вазалин, тинктура прополиса.100% природан производПоријекло производа: Домаћинство Басор - Требиње

Мелем за усне – Чолић

2,30 KM
Мелем за усне - уље кокоса, уље камилице, восакПриродна козметика100% природан производПоријекло производа: Домаћинство Чолић – Требиње

Мелеми – Чолић

12,00 KM15,20 KM
Мелеми разни: за синусе, херцеговаки мелем, мелем за бубуљице, мелем за хемороиде, мелем за ране, мелем за опекотине, мелем за реуму, требињски емлем,...100% природан производ - природна козметикаПоријекло производа: Домаћинство Чолић, Требиње

Херцеговачки мелем „Арија“

21,30 KM
Херцеговачки мелем "Арија" - 60гр.100% природан производПоријекло производа: ЕЛМАР природна козметика Требиње

Црни мелем – Јулија

7,60 KM
Црни мелем – Јулија Састав: невеново и рицинусово уље, восак, активни угаљ, зелена глина и етарска уља лаванде и чајевца.